تبلیغات
وبلاگ هواداران لی یونگ ئه (منتقل شدیم!) - حظور لی یونگ ئه به عنوان مهمان در برنامه "Stars Who Sing" + تاریخ پخش
سلام عزیزان! وبلاگ به آدرس زیر منتقل شد:

http://leeyoungae.mihanblog.com

این بلاگ حذف نمیشه، منتظر حظورتون در وب جدید هستم *-*

حظور لی یونگ ئه به عنوان مهمان در برنامه "Stars Who Sing" + تاریخ پخش

سه شنبه 16 شهریور 1395
05:33 ب.ظ
zeleno
لی یونگ آئه به صورت مهمان در برنامه “Stars Who Sing” حضور خواهد داشت.او این پیشنهاد را به مدت طولانی در نظر داشته .این اولین وریتی (برنامه تلویزیونی) او از زمان شروع به کارش در 26 سال پیشه.

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/530/1587050/news1.jpg

لی یونگ آئه گفته: "من به عنوان یک بازیگر سال های زیادی زندگی کردم .بعد از من بچه هام بزرگ و متاهل میشن، خانواده و دوستان نزدیکم ارزش بسیار عمیقی برام دارن. به افتخار و احترام چوسوک (عید رسمی رسمی کره) که تمام خانواده ها در جلوی تلویزیون جمع میشن. تصمیم گرفتم اینبار نه از طریق یک درام یا فیلم مثل قبل، بلکه بیشتر به صورت طبیعی به مخاطبانم خوش آمدی گویی کنم!!" (منظورش با برنامه تلویزیونی)


لی یونگ آئه اینکه چه نوع موسیقی رو دوست داره و توصیه آهنگ هایی که برای تمام اعضای خانواده خوبه که در تعطیلات بخونن و هم چنین از زندگی روزانه خود با خانواده و چگونگی بزرگ کردن فرزندان دو قلویش صحبت خواهد کرد و به اشتراک خواهد خواهد گذاشت.

برنامه “Stars Who Sing” در 16 سپتامبر ساعت 23:20 از شبکه SBS پخش خواهد شد. (یک برنامه تلویزیونی ویژه ی عید چوسوکه)

چوسوک  یکی از بزرگترین و مهم ترین تعطیلات در کره است. (روز شکرگزاری ) اعضای خانواده از دور و نزدیک جمع میشن و از غذاهاو داستان ها و فرهنگ سنتی به خصوص احترام به بزرگترا و.... رو به اشتراک میزارن

نظر خودم:
به نظر میاد برنامه خوبی باشه امیدوارم بتونم با زیرنویس بذارمش٬ ده روز دیگه میاد. منبع این مطلب هم کانال تلگرام اخبار فیلم و سریال کره ایه.
موضوع: اخبار،